Партнерство

Партнерство

Страхування та лізінг - надійне партнерство

Коли виникає питання придбання додаткової одиниці техніки у будь-якого підприємця, в першу чергу постає питання джерела фінансування покупки. Найпростіший варіант, коли оборотних коштів в надлишку і залишається тільки зробити вибір марки і бажаних характеристик. Однак коли коштів недостатньо або відсутня можливість вилучення коштів з обороту в повному обсязі,  постає питання про пошук додаткового джерела фінансування і доводиться вибирати між банківським кредитом або лізингом. 

Банківське фінансування досить поширене на ринку і описувати його немає потреби, а от з лізингом, навпаки - питань багато.

Отже, що ж таке лізинг і чим він відрізняється від банківського кредиту? Лізинг - це форма кредитування для придбання основних фондів ( в даному випадку вантажного авто). Лізинг - це не просто виділення грошей клієнту на покупку тягача. Це повний комплекс послуг з придбання техніки.

При придбанні вантажного автомобіля в лізинг, техніка купується лізинговою компанією, реєструється, страхується за програмою КАСКО та ОСЦПВ і передається клієнту - лізингоотримувачу у користування.

Лізингова компанія «ЕСКА Капітал» спільно зі страховою компанією «Перша» врахували потреби українських перевізників і розробили лізингові програми з придбання не тільки нової, але і вживаної вантажної техніки віком до 8 років на момент покупки. При цьому клієнт отримує повний комплекс послуг з реєстрації  і страхування  авто, всі ці турботи бере на себе лізингова компанія. При цьому страхова компанія «Перша» для клієнтів лізингової компанії «ЕСКА Капітал» надає  повне покриття за договором КАСКО в Україні.

Клієнту необхідно подати лише мінімальний пакет документів, сплатити аванс і через три робочих дні отримати ключі від зареєстрованого та застрахованого автомобіля, повністю готового до роботи. При необхідності виїзду для роботи за кордон, компанія оформляє тимчасовий техпаспорт  який діє весь термін лізингового договору.

Клієнтом лізингової компанії «ЕСКА Капітал» може бути не тільки юридична або фізична особа - підприємець, але і фізична особа, що значно збільшує можливість зростання бізнесу для приватних осіб.

Для того , щоб подати заявку на лізинг, клієнту необхідно мати:

Для юридичної особи  та ФОП - свідоцтво про реєстрацію, баланс (форма 1 і форма 2 за рік).

Для фізичних осіб -  лише копія паспорта та ІПН.

Лізингова компанія «ЕСКА Капітал» надає можливість придбання вантажної техніки з авансом від 0 % і терміном на 5 років, при цьому клієнт отримує графік платежів, в якому зазначені всі оплати до копійки. Явна перевага, якою клієнти можуть скористатися, це те, що лізингова компанія «ЕСКА Капітал» фінансує в гривні, без прив'язки до курсу валют, відповідно клієнт може не переживати за валютні коливання ринку або різкі стрибки курсу в залежності від тих чи інших подій в Україні. Зараз це актуально, як ніколи.

Той проект , що реалізується лізинговою компанією «ЕСКА Капітал» спільно зі страховою компанією «Перша», вже сьогодні дозволив сотням компаній і приватних осіб з усіх куточків країни оновити свій автопарк , розвинути бізнес і вийти на новий рівень на ринку вантажоперевезень.