Добровільне страхування професійної відповідальності

Добровільне страхування працівників підприємства (установи, організації) від нещасних випадків

Нещасний випадок - це раптова випадкова, короткочасна (обмежена у часі), ненавмисна та незалежна від волі застрахованої особи подія, що фактично відбулася і внаслідок якої стався розлад здоров’я застрахованої особи або її смерть, а саме: травми; рани; втрата органу(-ів); контузія, обмороження; опік (крім сонячного); гостре отруєння, що вимагає стаціонарного лікування: хімічними речовинами, ліками, отруйними рослинами, недоброякісними харчовими продуктами; утоплення; анафілактичний шок; асфіксія внаслідок попадання сторонніх тіл або рідин у верхні дихальні шляхи; укуси: тварин, отруйних комах, енцефалітних кліщів; ураження блискавкою або електричним струмом.


Страховими випадками є:
- тимчасова втрата працездатності застрахованої особи внаслідок нещасного випадку;
- встановлення первинної інвалідності застрахованій особі внаслідок нещасного випадку;
- смерть застрахованої особи внаслідок нещасного випадку.

Страховий платіж залежить від строку страхування, виду діяльності, кількості застрахованих та інших чинників. Страховий захист забезпечується цілодобово. Також можливо обрати обмеження страхового захисту «на час виконання професійних обов'язків», що значною мірою зменшує вартість страхування.


Гнучка система сплати страхового платежу – одноразова, поквартальна або помісячна оплата.

Систему страхової виплати Клієнт може обирати самостійно: у відсотках від страхової суми за кожну добу непрацездатності або за «Таблицею страхових виплат».


При настанні страхового випадку страхова виплата здійснюється:
- у разі тимчасової втрати застрахованою особою працездатності - від 0,2 % до 2 % за кожну добу непрацездатності або за «Таблицею страхових виплат» (залежно від обраної системи виплат), але не більше, ніж 50 % страхової суми;
- у разі встановлення застрахованій особі первинної інвалідності:
• І-ї групи – 100 % страхової суми
• ІІ-ї групи – 80 % страхової суми
• III-ї групи – 60 % страхової суми;
- у разі загибелі або смерті застрахованої особи – 100 % страхової суми. Виплата здійснюється вигодонабувачу (особі, яку визначено у договорі страхування) або спадкоємцям.

Для замовлення послуги, звяжіться з нами по тел: (044) 498 11 11, або заповніть форму