Страхування подорожуючих за кордон

Добровільне комплексне страхування подорожуючих за кордоном та по Україні

Договори добровільного комплексного страхування для подорожуючих за кордоном та Україною передбачають страхування медичних витрат під час подорожі (туристичної, включаючи заняття екстремальними видами спорту, робота за наймом, спортивні тренування та змагання) та страхування від нещасних випадків.


Договір страхування подорожуючих за кордоном відповідає встановленим вимогам посольств країн світу, включаючи держави Шенгенської зони.

 


Страхування медичних витрат


 

При раптовому розладі здоров’я  застрахованої особи страхова компанія відшкодовує витрати (згідно обраної програми страхування та в межах страхової суми) на надання послуг: швидкої медичної допомоги, транспортування до медичного закладу; з лікування та забезпечення необхідними медикаментами; екстреної медичної евакуації в Україну, з репатріації тіла, а також послуги телефонного зв’язку  тощо.


Страхування від нещасних випадків


 

При настанні нещасного випадку із застрахованою особою, страхова компанія відшкодовує заподіяну шкоду в межах страхової суми. Наслідком нещасного випадку може бути: тимчасовий розлад здоров'я; встановлення первинної інвалідності; смерть застрахованої особи.

Організація надання медичних та інших послуг здійснюється міжнародною асистуючою компанією Smile Service, яка має розгалужену мережу представництв по всьому світу.



Договір страхування можна укласти як на період однієї поїздки терміном від одного дня до одного року, так i на здійснення багаторазових подорожей.


Для укладання договору страхування необхідно надати такі документи:

  • Закордонний паспорт громадянина України;
  • Ідентифікаційний номер;
  • Проїзний документ (для дитини).

Публічна пропозиція щодо укладення Договору добровільного комплексного страхування іноземних громадян за програмою "Іноземець" – для договорів, укладених з 09.08.2017 – по 31.07.2018 року

Публічна пропозиція та умови Загальної частини договору добровільного комплексного страхування подорожуючих за кордоном "Vector" – для договорів, укладених з 01.09.2017 – по 31.12.2017

Публічна пропозиція та умови Загальної частини договору добровільного комплексного страхування подорожуючих за кордоном "Vector-Standard" – для договорів, укладених з 01.09.2017 – по 31.12.2017

Публічна пропозиція та умови Загальної частини договору добровільного комплексного страхування подорожуючих за кордоном "Driver" – для договорів, укладених з 01.09.2017 – по 31.12.2017

Для замовлення послуги, звяжіться з нами по тел: (044) 498 11 11, або заповніть форму